(0) |
Фен First Austria FA-5655-1-BA з настінним кріпленням для трохи більшої зручності. Оснащений двома температурними режимами, функцією холодного "пострілу" для фіксації волосся, захистом від перегріву та висувним спіральним кабелем завдовжки 1,8 м.
| Комплектация | Фен Документація |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Настінний |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 9 х 20 см |
| Додаткові характеристики | Особливість моделі - в наявності настінного тримача, в який вставляється фен для комфортного використання. |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Економне споживання енергії |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 16 х 8 х 19 см |
| Режим | Подавання холодного повітря |
| Швидкість повітряного потоку | 1 км/год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.