(0) |
| Комплектация | Фен Насадка Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.355 кг |
| Вага в упаковці | 0.46 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 13 x 7.5 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Електроживлення: 220-240 В 50/60 Гц |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Вид насадки | Концентратор |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.