(0) |
| Комплектация | Масажер для м'язів 4 насадки Мережевий адаптер Інструкція із застосування |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.4 х 18.4 х 5.8 см |
| Вага | 0.62 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 26 x 25 x 8 см |
| Насадки | Кульова головка Спіральна головка U-подібна насадка Плоска голівка |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Для голови Для литок Для ніг Для рук Для спини Для стегон Для стоп Для тіла Для шиї та плечей |
| Кількість насадок | 4 |
| Вид масажера | Портативний (ручний) масажер |
| Вид масажу | Вібромасаж |
| Максимальний час роботи | 5 годин |
| Кількість режимів масажу | 5 |
| Протипоказання | Наявність електрокардіостимулятора Вагітність |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.