(0) |
Подаруйте своїм ногам увечері розслаблення, яке вони заслуговують, за допомогою приладу для масажу ніг Beurer FM 90.
Енергійний і розслаблювальний масаж шіацу та масаж тиском повітря в зоні підошов і п'ят допоможе Вам відновити сили після робочого дня, розслабити напружені м'язи та дасть змогу відчути легкість і наснагу.
Прилад надає такої дії: стимулює кровопостачання, покращує регенерацію клітин, відновлює й бореться з утомою ніг, розслаблює напружені м'язи.
Потужний і заспокійливий масаж шіацу
Масаж тиском повітря в зоні підошов і п'ят із 3 рівнями інтенсивності, масаж рефлекторних зон.
3 встановлених програми масажу:
| Комплектация | Прилад для масажу ніг Мережевий адаптер Інструкція із застосування |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 x 36 x 25 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 45 x 39 x 30 см |
| Функції | Підігрів Регулювання інтенсивності масажу Таймер |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для ніг Для стоп |
| Вид масажера | Масажна підставка |
| Вид масажу | Повітряно-компресорний Роликовий Шиацу |
| Кількість режимів масажу | 3 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.