(0) |
| Комплектация | Масажер Мережевий адаптер Інструкція по застосуванню |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 43.5 x 43.5 см |
| Вага | 8.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34.5 x 48.2 x 51.4 см |
| Функції | Автовимкнення Підігрів |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Сірий |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для ніг Для стоп |
| Вид масажера | Масажна підставка |
| Вид масажу | Повітряно-компресорний Шиацу |
| Максимальний час роботи | 15 хвилин |
| Кількість режимів масажу | 3 |
| Протипоказання | Протипоказаний при хворобливих змінах або ушкодженнях у ділянці стоп (наприклад, відкритих ранах, бородавках, грибці стопи) За наявності гострих або хронічних захворювань шкіри (наприклад, при хворобливих та безболісних запаленнях, почервонінні, висипаннях, запаленнях вен, артеріальних та венозних тромбозах, тромбофлебіті, варикозному розширенні вен, алергії, опіках, забоях, набряках, ранах, ранах загоєння) |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.