Гідромасажна ванна для ніг Beurer FB 65. Подарує приємні відчуття після довгого дня на ногах. Пухирцевий або вібраційний масаж, вбудований підігрів води забезпечує втомленим ногам розслаблення та відпочинок. Додаткове підсвічування води з 6 колірними ефектами.
Гідромасаж
Ванночка для ніг оснащена вібраційним та пухирцевим масажем. На вибір автоматична програма масажу та з ручними налаштуваннями. Додаткова рельєфна поверхня та широкі ролики для розслаблюючого масажу нижньої сторони стоп.
Підігрів води
Ви можете використовувати гідромасажну ванну з підігрівом води та без нього. Підігрів регулюється у діапазоні 34–48 °C. Подвійні стінки для покращеної теплоізоляції. Можна підвищувати та знижувати температуру води з кроком 2 °C.
Педикюр та догляд за ніжками
У комплекті три насадки для педикюру, для ваших доглянутих та красивих ступнів. Педикюрна станція, що обертається. Портативний педикюрний прилад призначений для видалення відмерлих клітин шкіри та мозолів. Насадку-щітку можна використовуватиме стимуляції рефлекторних зон підошві стопи. А насадка для масажу забезпечує приємний масаж і стимулює кровообіг.
Функція таймера
За промовчанням час таймера автоматично встановлено на 20 хвилин. Ви можете встановити час таймера в діапазоні від 20 до 60 хвилин (з кроком 5 хвилин), після якого гідромасажна ванна для ніг автоматично вимкнеться.
Універсальний розмір
масажна ванна містка і комфортна. Розслабить жіночі та чоловічі ніжки. Підходить для ноги до 51 розміру.
Зручність та комфорт
Захист від бризок у затишному дерев'яному дизайні. Сенсорний екран преміум-класу для управління. Практичні ручки для перенесення. Безпечні ковзаючі гумові ніжки з механізмом намотування кабелю. У комплекті сумка для зберігання та сушіння.
| Комплектация | Гідромасажна ванна 3 масажні насадки Сумка для зберігання та сушіння Інструкція по застосуванню |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.4 х 45 х 39 см |
| Вага | 3.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 19 x 40.5 x 46.3 см |
| Функції | Педикюр ступні Підігрів Регулювання температури води Регулювання інтенсивності масажу |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Насадки | Портативний педикюрний прилад Насадка-щітка Насадка для масажу |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Білий |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для стоп |
| Вид масажера | Масажна ванночка |
| Вид масажу | Гідромасаж Роликовий |
| Кількість режимів масажу | 3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.