(0) |
За допомогою масажера для м'язів Beurer MG 180 ви зможете самостійно провести ефективний і корисний масаж тригерних точок, який надає розслаблюючу або стимулюючу дію при напрузі м'язів, болях і втоми. Масажер для м'язів забезпечує енергійний, інтенсивний масаж стегон, литок, плечей, рук і спини, сприяє активації і регенерації м'язів до і після тренування.
Індивідуальні застосування: 6 масажних насадок (Велика кульова насадка - підходить для великих ділянок тіла і великих м'язових груп; Мала кульова насадка - підходить для невеликих частин м'язів і м'язових груп; Спіральна насадка - підходить для глибокого масажу м'язів і цілеспрямованого точкового масажу; U-подібна насадка - підходить для глибокого масажу м'язів у нижній частині спини; Насадка з повітряною подушкою - підходить для чутливих тканин, наприклад в області шиї; Плоска насадка - підходить для великих дільниць по всьому тілу) і 4 рівня інтенсивності (до 3200 імпульсів в хвилину) дозволяють вибрати оптимальний для Вас режим точкового масажу.
Універсальний і мобільний: Підходить для всіх груп м'язів - масаж стегон, литок, плечей, рук і спини. Масажер можна використовувати вдома або у фітнес-студії завдяки роботі від акумуляторної батареї (до 3 годин роботи без додаткової зарядки, світлодіоди для індикації стану акумулятора).
Зручність і простота у використанні: Легкий (приблизно 1 кг), ергономічної форми з ергономічною, нековзною ручкою масажер зручно лягає в руку і гарантує комфортне використання. З функцією автоматичного відключення через 15 хв Вам не треба стежити за часом і можна дозволити собі розслабиться. Проста зміна насадок.
| Комплектация | Масажер Насадки (6 шт.) Мережевий адаптер Інструкція із застосування |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 7 х 17.5 см |
| Вага | 1.052 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 38 x 9 x 22 см |
| Функції | Автовимкнення Регулювання інтенсивності масажу Таймер |
| Насадки | 6 масажних насадок для індивідуального використання |
| Колір виробу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Для голови Для литок Для ніг Для попереку Для рук Для спини Для стегон Для тіла Для шиї та плечей |
| Кількість насадок | 6 |
| Вид масажера | Портативний (ручний) масажер |
| Вид масажу | Вібромасаж |
| Кількість режимів масажу | 4 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.