(0) |
Завдяки приладу для масажу шиї Ви купуєте власну масажну домашню студію. Масажні головки 4D, що імітують руки, створюють відчуття реального масажу.
Функцію заспокійливого тепла може бути увімкнено як опцію. Доброчинна дія після тривалого дня!
Головні характеристики:
| Комплектация | Масажний пояс Мережевий адаптер Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 x 55 x 19 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 39 x 37 x 19 см |
| Додаткові характеристики | Знімний чохол можна прати за температури 30 °C Автоматичне вимкнення через 15 хв |
| Функції | Інфрачервоне прогрівання Автовимкнення Регулювання інтенсивності масажу |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для спини Для тіла |
| Вид масажера | Масажний пояс |
| Вид масажу | Роликовий |
| Кількість режимів масажу | 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.