(0) |
| Комплектация | Масажний м'яч Батарейки: 3 x 1.5 В AAA Інструкція із застосування |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 8 x 8 x 8 см |
| Функції | Регулювання інтенсивності масажу |
| Живлення | Батарейки |
| Призначення | Для литок Для ніг Для попереку Для рук Для спини Для стегон Для стоп Для тіла Для шиї та плечей |
| Вид масажера | Портативний (ручний) масажер |
| Вид масажу | Вібромасаж |
| Кількість режимів масажу | 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.