(0) |
Еластичний килимок обладнаний повітряними камерами, які надуваються так, щоб забезпечити Вам розтяжку для плечей, спини та шиї на кшталт йоги. Функція нагрівання та вібрації може бути додана індивідуально. Залишайтеся у формі та збільште свою рухливість.
Особливості килимка:
| Комплектация | Масажний килимок для йоги та розтяжки Блок живлення Інструкція із застосування |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10 x 55 x 127 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 20 x 58 x 68 см |
| Функції | Автовимкнення Підігрів Регулювання інтенсивності масажу Таймер |
| Колір виробу | Сірий |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для попереку Для спини Для стегон Для шиї та плечей |
| Вид масажера | Масажний килимок |
| Вид масажу | Вібромасаж |
| Кількість режимів масажу | 4 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.