(0) |
Накидка на сидіння для масажу шіацу MG 315 забезпечує розслаблення завдяки масажу шіацу, обертальному та вібраційному масажу. Вона легко керується за допомогою ручного вимикача та завдяки функції автоматичного сканування тіла адаптується до Вашого тіла.
Особливості накидки для масажу:
| Комплектация | Масажна накидка шіацу на сидіння Інструкція із застосування |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 89 х 48 х 40-47.5 см |
| Вага | 5.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 96 x 25 х 57 см |
| Додаткові характеристики | Функція автоматичного сканування тіла |
| Функції | Підігрів Таймер |
| Колір виробу | Сірий / Чорний |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для попереку Для спини Для тіла Для шиї та плечей |
| Вид масажера | Масажна накидка на крісло |
| Вид масажу | Вібромасаж Роликовий Шиацу |
| Кількість режимів масажу | 7 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.