(0) |
Знімайте дискомфорт у м'язах і швидко відновлюйтеся з Naipo MGS-150DC. Це зручний масажер для шиї та плечей, який виконує розминальні рухи за технікою традиційного японського масажу Шіацу. Зроблений у форматі накидки з петлями для рук, аксесуар забезпечує оптимальне прилягання, а функція інфрачервоного підігрівання додатково посилює його сприятливий вплив.
| Комплектация | Масажер для шиї та плечей Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 х 19 х 16 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40 х 21 х 17 см |
| Функції | Інфрачервоне прогрівання Регулювання інтенсивності масажу |
| Колір виробу | Чорний |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для спини Для тіла Для шиї та плечей |
| Вид масажера | Масажний комір |
| Вид масажу | Вібромасаж Шиацу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.