Універсальний апарат
Вібраційний масажер SKG Gun F3mini простий у обслуговуванні та зручний у користуванні. Процес масажу абсолютно неклопотливий і впоратися з ним можна навіть без сторонньої допомоги (все залежить від ділянки, що обробляється). Шию, плечі, руки, спину, груди, живіт, стегна, ікри ніг і навіть ступні - будь-яку частину тіла можна швидко обробити і розслабити, усунути спазми і ревматичні болі, поліпшити кровообіг і привести м'язи в тонус.
Завжди під рукою
Зручність пристрою полягає, зокрема, і його доступності. Компактний масажер легко носити з собою в сумці або перевозити в бардачку машини, та скористатися корисним пристроєм у хвилини простою та відпочинку на роботі. Бездротова конструкція дозволяє це зробити у будь-який час доби, де б ви не знаходилися. Легка вага (всього 495 г) та невеликі габарити приладу не додадуть тяжкості ручної поклажі, і апарат можна взяти навіть на борт літака.
Запас потужності
Живлення пристрою походить від вбудованого акумулятора, який регулярно заряджається від електромережі. Солідна ємність батареї на 2200 мАг дозволить робити масаж на одному заряді протягом 11 годин до ряду, а для відновлення запасу енергії передбачено ультрасучасний інтерфейс USB Type-C. Універсальний компактний двосторонній 24-контактний роз'єм дозволить швидко і без особливих проблем підключити зарядний кабель практично не дивлячись на пристрій.
Індивідуальний підхід
Ефективність ручного пристрою максимально наближена до лікувального ефекту класичного масажу. Користувачеві надається вибір режиму роботи з різною інтенсивністю впливу. На максимальній потужності 200 Вт апарат забезпечить колосальну швидкість і продуктивність 3200 оборотів на хвилину, що дозволить усунути болі в м'язах, вивести токсини та шлаки з проблемних зон.
Користь впливу
Вплив за допомогою механічних вібрацій сприяє поліпшенню кровообігу в проблемних зонах, призводить до підвищення тонусу м'язів, також омолоджує та оздоровлює ефект на оброблюваних ділянках шкіри. Специфіка впливу та результат масажу може бути різним, залежно від інтенсивності впливу. Крім того, вібромасажер, що позитивно впливає на організм, допоможе зняти втому після важкого трудового дня.
Основні плюси
Прилад із регулюванням потужності дозволить самостійно налаштувати потрібний режим дії для найбільш комфортної роботи. Модель підходить для різних частин тіла та в основному передбачає самостійне користування без допомоги сторонніх. Стильний, лаконічний дизайн виробу буде актуально виглядати у будь-якому інтер'єрі будинку чи офісу.
| Комплектация | Масажер 4 насадки Usb-кабель Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.7 х 9.2 х 4.6 см |
| Вага | 0.495 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 8 х 18 х 18 см |
| Додаткові характеристики | Місткість акумулятора: 2200 мАг Діапазон робочої напруги: 10.5-12.6 Номінальна вхідна потужність: 30 Вт Номінальна напруга заряджання: 5 В 1 швидкість: 1200 об/хв 2 швидкість: 2000 об/хв 3 швидкість: 2800 об/хв 4 швидкість: 3200 об/хв Метод заряджання: Type-C Час зарядки: близько 2.5 год Безшумна робота Простота використання та висока ефективність |
| Функції | Регулювання інтенсивності масажу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Сірий |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Для литок Для рук Для спини Для стегон Для сідниць Для шиї та плечей |
| Кількість насадок | 4 |
| Вид масажера | Портативний (ручний) масажер |
| Вид масажу | Вібромасаж Перкусійний Роликовий |
| Максимальний час роботи | 11 годин |
| Кількість режимів масажу | 4 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.