(0) |
| Комплектация | Массажер Чехол Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.5 x 34.5 x 9.5 см |
| Вага | 2.16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 36.1 х 34.5 х 10.3 см |
| Функції | Інфрачервоне прогрівання Автовимкнення Підігрів Регулювання інтенсивності масажу |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для стоп |
| Вид масажера | Масажна підставка |
| Вид масажу | Шиацу |
| Максимальний час роботи | 15 хвилин |
| Кількість режимів масажу | 3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.