(0) |
| Комплектация | Масажер для м'язів 5 насадок Мережевий адаптер Інструкція по застосуванню |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 x 15.5 x 6.5 см |
| Вага | 1.075 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 27 х 33.4 x 9.2 см |
| Функції | Автовимкнення Регулювання інтенсивності масажу |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Насадки | Кульова головка Спіральна головка U-подібна насадка Насадка з повітряною подушкою Плоска головка |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Для литок Для рук Для спини Для стегон Для сідниць Для шиї та плечей |
| Кількість насадок | 5 |
| Вид масажера | Портативний (ручний) масажер |
| Вид масажу | Перкусійний |
| Максимальний час роботи | 10 хвилин |
| Кількість режимів масажу | 3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.