(0) |
Досить зручна у використанні модель випрямляча для волосся PHS 261 CB. Вона здатна прогріватися до 200˚С, ширина пластин становить 26х90 мм, що робить прилад максимально відповідним для досить тонкого волосся. Полотна рухомі, завдяки цьому забезпечується краще притискання волосся. Нагрівання до необхідної температури проводиться дуже швидко, причому пластини прогріваються рівномірно. Провід живлення довжиною 2,5 метра знаходиться на шарнірі, що забезпечує обертання на 360 градусів. Є петля для підвішування.
| Комплектация | Випрямляч волосся Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 х 9.0 х5.5 см |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Потужність, Вт | 34 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 250 см |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Діапазон температури нагріву | 0-200 °C |
| Режими та функції | Автовимикання |
| Розміри пластин (ДхШ) | 9.0 х 2.6 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Індикація нагріву | Немає |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.