(0) |
Турмалінове керамічне покриття
Турмалінове керамічне покриття для гладкого, сяйного і слухняного волосся.
Технологія ThermoProtect
Технологія ThermoProtect підтримує постійну температуру щітки, запобігаючи перегріванню, щоб ваше волосся сяяло здоров'ям.
2 температурних режими для різних типів волосся
Два температурні режими (170 °C і 200 °C) для різних типів волосся.
Потрійні щетинки
Потрійні щетинки акуратно розплутують і випрямляють волосся, не обпалюючи шкіру голови.
Збільшена прямокутна щітка
Прямокутна основа дає змогу випрямити більше волосся за один прохід.
| Комплектация | Щітка-випрямляч Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Щітки-випрямлячі |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 45 сек |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Діапазон температури нагріву | 170 - 200 °С |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11.6 х 6 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 4.8 x 35 x 7.5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.