(0) |
Укладання потужністю 800 Вт для результатів, як із салону
Фен-щітка із потоком повітря потужністю 800 Вт для делікатного сушіння та укладання. Досягайте результатів, як із салону, щодня.
Режим дбайливої укладки для більшого захисту волосся
Налаштування "Догляд" забезпечує оптимальну температуру сушіння і захищає від пересушування. Волосся сушиться швидко з тим самим потужним потоком повітря, але за сталої помірної температури.
38-мм термощітка для гладеньких зачісок та хвиль
Термощітка має надзвичайно широкий діаметр 38 мм. Завдяки ширині циліндра пристрій ідеально підходить для створення гладеньких зачісок і хвиль.
22-мм термощітка для легких завитків
Термощітка має невеликий діаметр 22 мм. Завдяки ширині циліндра пристрій ідеально підходить для легких завитків.
Вузька насадка-концентратор для потужного струменя повітря
Використовуйте вузьку насадку-концентратор для потужного струменя повітря для точної укладки або корекції зачіски.
Три зручні налаштування тепла й швидкості для більшого контролю
Можна легко налаштувати потрібну швидкість і температуру для створення ідеального результату. Три гнучкі налаштування забезпечують точну й витончену укладку.
Налаштування холодного повітря для лагідного сушіння
Налаштування холодного повітря використовує низьку температуру для лагідного сушіння волосся. Особливо підходить для дрібного, сухого або пошкодженого волосся.
Щітка збагачена аргановою олією
Фен-щітка оснащена керамічними пластинами збагаченими аргановою олією для швидкого та легкого укладання і такого ж шовковистого гладкого ковзання, як і волосся.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.567 кг |
| Вага в упаковці | 0.729 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фен-щітки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.1 х 32.6 х 6.1 см |
| Додаткові характеристики | 22-мм термощітка для легких завитків Щітка збагачена аргановою олією Налаштування Care+ для кращого захисту під час сушіння та укладання Налаштування холодного повітря для лагідного сушіння Вузька насадка-концентратор для потужного струменя повітря 38-мм термощітка для гладеньких зачісок та хвиль |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Режими та функції | Холодне обдування |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Об'єму Природної хвилі |
| Індикація нагріву | Немає |
| Діаметр щітки | 22 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.