(0) |
Функція іонізації запобігає сплутуванню, додає максимального блиску
Функція іонізації дозволяє сушити волосся без електростатики. Створюється потік негативно заряджених іонів, що зменшує скуйовдження, вирівнює кутикули та підсилює блиск волосся. Результат – блискуче, слухняне волосся з найкращим виглядом.
Турмалінове керамічне покриття додає волоссю блиску
Унікальне турмалінове керамічне покриття пристрою захищає та відновлює волосся під час укладки. Це спеціальне покриття забезпечує ефективну теплопровідність без перегрівання і додає блиску з кожним рухом.
Потужність 1000 Вт для чудових результатів
Ця фен-щітка 1000 Вт забезпечує оптимальний рівень потоку повітря та лагідне сушіння для прекрасних результатів щодня.
50-мм кругла щітка додає об’єму та руху
50-мм термощітка – це ідеальний спосіб додати волоссю об’єму та блиску. Використовуйте на майже сухому волоссі для прекрасного професійного сушіння волосся вдома.
30-мм висувна щітка для створення зачісок без сплутування
Використовуйте 30-мм щітку для створення чітких хвиль зі збереженням гладкості та блиску. Її висувна щетина полегшує створення зачіски без заплутування.
Щітки можуть обертатися в двох напрямках
Щітку можна обертати у двох напрямках, що полегшує використання і дозволяє створювати різні зачіски.
Кругла щітка 30 мм та 38 мм для створення різноманітних зачісок
Термощітка 30 мм та 38 мм ідеально підходять для формування хвиль і додання блиску вашому волоссю. Використовуйте на майже сухому волоссі для професійного сушіння вдома.
Налаштування Care+ (Догляд+) для кращого захисту під час сушіння і укладання
Налаштування Care+ (Догляд+) забезпечує оптимальну температуру сушіння і захищає від пересушування. Волосся сушиться швидко з тим самим потужним потоком повітря, але за сталої помірної температури.
Круглі термощітки для більш гладкого та блискучого волосся
Щетина термощіток 50 мм, 38 мм і 30 мм виготовлена частково з натуральної щетини кабана. Така змішана щетина сприяє плавнішому руху щітки по волоссю, зменшуючи електростатику, збільшуючи блиск і запобігаючи заплутуванню.
| Комплектация | Щітка з висувною щетиною: 30 мм Щітка з натуральної змішаної щетини: 50 мм, 38 мм, 30 мм Кришки для щіток: для круглої щітки 50, 38 і 30 мм |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.941 кг |
| Вага в упаковці | 1.156 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фен-щітки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9.5 х 41 х 15 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології Care+ |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Режими та функції | Іонізація Захист від перегріву Обертання насадки |
| Матеріал покриття | Бірюза Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Об'єму Природної хвилі |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.