(0) |
Кератинове покриття
Кератин — важливий складник волосся, що робить їх міцними, здоровими та красивими. Керамічний матеріал вкрито кератином для додаткового захисту.
Подовжені пластини (100 мм)
Професійні розпрямлювальні пластини завдовжки 100 мм дозволяють виконати укладку швидше та простіше.
Керамічні пластини
Гладкі пластини з керамічним покриттям запобігають ушкодженню волосся під час укладання.
Шнур 1.8 м
Зручно використовувати завдяки кабелю живлення завдовжки 1.8 м.
Іонізація
Негативно заряджені іони дають змогу зняти статичну електрику й поліпшити загальний стан волосся, а також сприяють закриттю волосяних лусочок, надаючи волоссю додаткового блиску. Тому ваше волосся гладке, сяйне й шовковисте.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.405 кг |
| Вага в упаковці | 0.501 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 х 35.6 х 6.4 см |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Діапазон температури нагріву | 160-230 °С |
| Режими та функції | Іонізація Автовимикання |
| Розміри пластин (ДхШ) | 10 x 2.8 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Немає |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 9 х 34.6 х 5.4 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.