(0) |
Ідеальне вирівнювання і завивка, захищене волосся
Liss & Curl 2-в-1 забезпечує ідеальне вирівнювання волосся одним рухом завдяки інноваційній системі Straight Optimizer. Волосся захищені та на 100% стійкі до пошкодження при оптимальній температурі 170 °С, ексклюзивне покриття пластин Cashmere Keratin і генератор іонів забезпечують блиск волосся.
Блиск і гладкість
Система іонізації в поєднанні з ексклюзивним покриттям пластин Cashmere Keratin з аргановою олією надасть блиску і гладкості вашому волоссю.
Ефективність одним рухом
Випрямляч оснащений системою Straight Optimizer, ексклюзивна інновація з силіконовою смужкою, м'яко натягує волосся для ідеального вирівнювання.
Захист волосся
Оптимальна передача тепла з прекрасним регулюванням температури для ефективного випрямлення при низькій температурі.
Плавучі пластини
Унікальні пластини дбайливо захоплюють локон, не пошкоджуючи його структуру і не вириваючи волосся.
Точна настройка
Налаштування температури з високою точністю від 130 °C до 200 °C.
Легке зберігання
Система блокування пластин для безпечного і легкого зберігання.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.25 кг |
| Вага в упаковці | 0.65 кг |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 x 5.5 x 15 см |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 130 - 200 °С |
| Режими та функції | Іонізація Автовимикання |
| Розміри пластин (ДхШ) | 9 x 2.5 см |
| Матеріал покриття | Склокераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Природної хвилі |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 32.8 х 4.1 х 3 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.