(0) |
(0) |
Автоматичні щипці для завивання BHB876/00 від Philips з інтелектуальною системою завивання, дадуть змогу укладати волосся удвічі швидше, використовувати у вертикальному положенні, й оснащується захисними пелюстками.
| Комплектация | Автостайлер Аксесуар для очищення Аксесуар для поділу локонів |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.62 кг |
| Вага в упаковці | 0.86 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Машинки для завивання |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Довжина шнура | 200 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Режими та функції | Автовимикання Захист від перегріву Обертання насадки |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Об'єму Природної хвилі Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 30 x 7 x 6.5 см |
| Діаметр бігуді | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.