(0) |
Remington AS8606 Curl&Straight Confidence розроблено спеціально для створення розкішних зачісок із мінімальним впливом тепла на волосся. У комплекті 4 насадки для створення об'єму, легкої завивки або вирівнювання волосся під час сушіння.
Тепер ви можете робити укладку у своєму неповторному стилі, що дає змогу завжди та всюди бути впевненою в собі. Швидко сушіть волосся з концентратором, створюйте красиві вільні локони з обертовою 30-міліметровою насадкою-плойкою, об'ємні укладки з круглою 40-міліметровою насадкою-щіткою або ідеально рівні зачіски з плоскою насадкою-щіткою. А функція іонізації позбавить волосся від електризації і надасть йому доглянутого вигляду.
Одна з особливостей повітряного стайлера Curl&Straight Confidence — це обертання насадок. Не має значення, чи то ви просто підкручуєте кінчики круглою насадкою-щіткою, чи то робите локони з насадкою-плойкою, обертання в обидва боки набагато спростить процес. А завдяки тому, що стайлер призначений для обертання в обох напрямках, ви легко можете досягти симетричної укладки з обох боків голови.
Просто надіньте насадку на основу та прокрутіть, система блокування зафіксує її, забезпечуючи безпечний стайлінг.
Стайлер має 2 режими швидкості та температури, даючи змогу підібрати поєднання, яке підійде саме вашому волоссю. А третій режим зафіксує готову укладку. Потужність стайлера 800 Вт забезпечує чудову продуктивність, даючи змогу щораз насолоджуватися швидким стайлінгом і професійними результатами.
У комплекті AS8606 є розкішний кейс, який чудово підійде для зберігання приладу та всіх насадок.
| Комплектация | Стайлер Концентратор Обертальна плойка 30 мм Обертальна насадка-щітка 40 мм Плоска фен-щітка Преміумкейс для зберігання приладу та насадок |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.390 кг |
| Вага в упаковці | 1.341 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Набори для укладання Стайлери багатофункційні Фен-щітки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.7 х 32.3 х 12.5 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Насадки | Концентратор Щітка |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Режими та функції | Іонізація Захист від перегріву Холодне обдування |
| Матеріал покриття | Бірюза Кераміка |
| Для створення | Горизонтальних локонів Природної хвилі Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Немає |
| Діаметр щітки | 40 мм |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 23.33 х 6.36 х 5.25 см |
| Діаметр щипців | 30 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.