(0) |
Плойка Pro Spiral Curls ідеально підходить для створення пружних і чітко окреслених локонів модних у сезоні. Керамічне покриття позбавить статичної напруги, і ваше волосся буде ідеально гладким. Завдяки Pro Spiral Curls пружні кучері триматимуться впродовж усього дня.
Різноманітність температурних режимів
Функція регулювання температури, завдяки якій ви можете вибрати температурний режим, найбільш оптимальний для вашого типу волосся. Для зафарбованого, висвітленого, тонкого волосся кращі більш низькі температури; для нормального волосся — середні температури, а найбільш високі температури треба встановлювати для жорсткого, густого і неслухняного волосся.
| Комплектация | Плойка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.28 кг |
| Вага в упаковці | 0.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.2 х 6 х 13 см |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150 - 210 °С |
| Режими та функції | Іонізація Автовимикання |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Горизонтальних локонів Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 31 х 3.5 х 5.9 см |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.