(0) |
Зустрічайте в Україні інноваційний продукт від Remington — щітку-випрямляч CB7400! Щітка потужністю 62 Вт, що має температурний діапазон нагрівання від 150 до 230 °C, розроблена для збереження природного об'єму волосся з його одночасним випрямленням. Модель виготовлена з міцного керамічного матеріалу, нагрівається всього за 15 секунд і обладнана трьома температурними режимами нагрівання.
Просто проведіть по пасмах щіткою і ваше волосся вмить стане рівним та слухняним, а антистатичне керамічне покриття зменшить сплутування волосся. Унаслідок цього на вас чекає природний прямий стиль зі збереженням об'єму.
| Гарантия | 36 місяців |
| Вага | 0.51 кг |
| Вага в упаковці | 0.78 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Щітки-випрямлячі |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.4 х 33.8 х 6.8 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Діапазон температури нагріву | 150-230 °С |
| Режими та функції | Іонізація Кондиціонування |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 7.3 х 27.9 х 4.6 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.