(0) |
Плойка BABYLISS W2447E потужністю 85 Вт і з 3 температурними режимами підходить жінкам волосся будь-якого типу та структури. До комплекту також входять термостійкий килимок, щоб убезпечити від нагрівання поверхню під час роботи з плойкою.
Для безпечної експлуатації плойка обладнана функцією автоматичного вимкнення. Якщо тривалість безперервної роботи приладу у ввімкненому стані досягне 60 хвилин, прилад автоматично вимкнеться.
Турмалінове покриття керамічних пластин гарантує ідеальне нагрівання і завивання волосся, роблячи його гладким і блискучим на довгий час.
| Комплектация | Плойка Термокилимок Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 0.92 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 35 х 9 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Довжина шнура | 2.5 см |
| Діапазон температури нагріву | 160-210 °С |
| Режими та функції | Захист від перегріву |
| Матеріал покриття | Бірюза Кераміка |
| Для створення | Природної хвилі |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 6 х 28 х 5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.