(0) |
Фен REMINGTON S9100B ProLuxe Midnight Edition — ваш ідеальний помічник у створенні ідеальних зачісок нон-стоп.
REMINGTON S9100B вироблений у вишуканому чорному кольорі з акцентами рожевого золота, він має не тільки преміальний дизайн, але й забезпечує салонну укладку.
За допомогою вбудованої інтелектуальної технології OPTIheat ви зможете досягти на 50% кращих результатів стайлінгу за один прохід. Технологія забезпечує тепло там, де це має значення для укладання, яке триватиме з ранку до ночі, даруючи вам завжди бездоганний вигляд.
Керамічні пластини випрямляча з легкістю ковзають уздовж волосся. Їхня довжина 110 мм означає, що ви можете захоплювати великі пасма під час стайлінгу для заощадження часу та зусиль.
S9100B нагрівається всього за 10 секунд, тепер вам не доведеться чекати, щоб створити укладку, про яку мріяли.
Випрямляч має 9 режимів температури, від 150 до 230 °C, які можна вибрати на цифровому дисплеї. А за допомогою спеціально розробленого режиму PRO+ автоматично встановлюється температура 185 °C для дбайливого стайлінгу.
Термостійкий чохол і блокування пластин роблять випрямляч PROLuxe Midnight Edition вашим ідеальним компаньйоном у будь-якому місці та в будь-який час.
Автоматичне вимкнення за 60 хвилин ще одна корисна функція на випадок, коли ви забуваєте вимкнули прилад.
| Комплектация | Щипці Чохол для зберігання з термостійкою підкладкою Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.51 кг |
| Вага в упаковці | 0.76 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 36.9 х 8.6 см |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 10 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150-230 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Захист від перегріву |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 33 х 3.8 х 3.1 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.