Фен-щітка Rowenta Ultimate Experience CF9620F0, що обертається, - це компактний інструмент для укладання 2-в-1, який дозволяє досягти результатів салонної якості, не виходячи з дому. Цей новий та інноваційний інструмент вперше дозволяє досягти ідеальних результатів завдяки інтуїтивно зрозумілим програмам та налаштуванням для різних образів відповідно до вашого настрою, а також трьом експертним щіткам для всіх типів волосся.
Професійне укладання в домашніх умовах
Розроблений спільно з перукарями для втілення їх досвіду, відкрийте для себе інструмент для укладання, призначений для досягнення виняткових результатів укладання: до 2 разів більше об'єму*, до 2 разів більш гладкого волосся* і до 58% більше блиску**.
2-в-1 продуктивність та ефективність
Пропонуючи ідеальне рішення для чудових результатів у поспіху, один простий у використанні інструмент одночасно сушить і укладає волосся, для більш швидкої та легкої щоденної рутини, яка заощаджує час без шкоди для зовнішнього вигляду.
Три щітки для всіх типів волосся
Три щітки, розроблені спільно з професіоналами для ідеального індивідуального укладання: одна щітка 50 мм для тонкого волосся, інша 50 мм для густого волосся і третя, 38 мм, для чубчика та короткого волосся.
Проста система управління
Відкрийте для себе інтуїтивно зрозумілі елементи управління та прості в освоєнні налаштування, розроблені спільно з професіоналами перукарського мистецтва, які автоматично регулюють температуру та швидкість обертання, щоб досягти бажаних результатів.
Щітки PRO KERATIN
Щетинки PRO KERATIN надають більше блиску, ніж при природному сушінні, для ідеального укладання і повністю натурального догляду, який робить волосся гладким і шовковистим, а його блиск до 58% більше*.
*в порівнянні з натуральним волоссям. Незалежні лабораторні випробування, Франція, 2019
Іонний генератор
Іонний генератор зменшує статичну електрику та сплутування волосся, роблячи його гладким і слухняним, а їх блиск збільшується на 58 %*.
*в порівнянні з натуральним волоссям. Незалежні лабораторні випробування, Франція, 2019
Компактність та ергономічність
Випробуйте зручність і простоту за допомогою інструмента для укладання, розробленого для того, щоб зробити ваш повсякденний догляд більш комфортним та приємним.
| Комплектация | Фен-щітка Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.84 кг |
| Вага в упаковці | 1.78 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Фен-щітки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 27 х 10.5 см |
| Додаткові характеристики | Петля для підвішування Поворот шнура на 360 ° |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Діапазон температури нагріву | 80 °С |
| Режими та функції | Іонізація Захист від перегріву Обертання насадки |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Об'єму Природної хвилі |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Немає |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 40 x 6.5 x 5.5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.