(0) |
Створіть неперевершену укладку з ліфтингом, об'ємом і текстурою зі щипцями-гофре Ceramic Crimp 220.
Насолоджуйтесь легким стайлінгом, завдяки простому натисканню й вчетверо більшому захисту волосся*, завдяки турмаліновому керамічному покриттю з антистатичним ефектом і легким ковзанням пасмами.
ШИРОКІ ПЛАСТИНИ ДАЮТЬ ЗМОГУ ЗАХОПИТИ БІЛЬШЕ ВОЛОССЯ, ЩО ЕКОНОМИТЬ ЧАС НА СТАЙЛІНГ, БУДЕ ПОТРІБНО МЕНШЕ ПРОХОДЖЕНЬ ТИМ САМИМ ПАСМОМ.
Швидке нагрівання за 30 секунд економить ваш час, особливо якщо ви поспішаєте.
Плавне регулювання температури пасуватиме під різні типи волосся. Автоматичне вимкнення за 60 хвилин і термостійка підкладка додають зручність і безпеку застосування.
| Комплектация | Щипці Термостійкий килимок Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.43 кг |
| Вага в упаковці | 0.63 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 34 х 8.5 см |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150 - 220 °С |
| Режими та функції | Автовимикання |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 х 3.7 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гофре Об'єму |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 3.7 х 27 х 4.3 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.