(0) |
Remington — всесвітньо відомий американський бренд побутової техніки для чоловіків і жінок. З 1937 року Remington створює прилади для догляду за волоссям і тілом, щоб ви завжди відчували впевненість у своїй красі.
Випрямляч S8901 Hydraluxe створений спеціально для максимально дбайливого стайлінгу вашого волосся. Його пластини з керамічним покриттям Moisture Lock допомагають зберігати ідеальний баланс вологи у волоссі. Таке покриття ефективніше переносить кондиціонувальні мікрочастинки з кожним рухом випрямляча по волоссі.
9 температурних режимів до 230 °C роблять S8901 універсальним приладом у вашому арсеналі стайлерів.
Випрямляч також має спеціальне налаштування Hydracare, яке автоматично виставляє температуру 185 °C. Таке значення є оптимальним для досягнення ідеальних результатів укладання без перегрівання волосся.
Швидке нагрівання, всього за 15 секунд, прийде на допомогу, коли часу на укладання мінімум.
Крім того, випрямляч Hydraluxe має функцію іонного кондиціонування, яке утворює на 90% більше іонів для блиску волосся без сплутування.
До комплекту також входить зручний чохол для зберігання.
На прилад діє обмінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації приладу на сайті (впродовж 28 днів із моменту купівлі).
| Комплектация | Щипці для волосся Чохол для зберігання Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.375 кг |
| Вага в упаковці | 0.616 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.6 х 36 х 7 см |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150-230 °С |
| Режими та функції | Іонізація Автовимикання Захист від перегріву |
| Розміри пластин (ДхШ) | 2.5 х 11 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Горизонтальних локонів Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 27 х 4 х 3.2 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.