(0) |
| Комплектация | Випрямляч для волосся з акумулятором Кабель Mini-USB Термостійкий захисний ковпачок Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.24 кг |
| Вага в упаковці | 0.43 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 8.1 х 5 см |
| Додаткові характеристики | Швидке нагрівання Світлодіодний температурний індикатор Індикатор готовності до роботи Індикація контролю заряджання Акумулятор призначений для використання до 30 хвилин Час заряджання акумулятора 2 години |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Сфера використання | Побутовий |
| Час нагріву | 60 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 160-200 °С |
| Розміри пластин (ДхШ) | 13 х 2 см |
| Матеріал покриття | Бірюза Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 21.8 х 4.5 х 3.5 см |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.