(0) |
Набридло вибирати між рівними волоссям і кучерями? Тоді випрямляч S6700 Sleek&Curl стане вашим новим улюбленим приладом для укладання. Створено для того, щоб без особливих зусиль як накручувати, так і випрямляти волосся, він допоможе вам щодня мати різний вигляд.
Пластини випрямляча мають удосконалене керамічне покриття з додаванням чорного титану, забезпечують вільне та просте ковзання вздовж волосся, що дає змогу досягти ідеального результату.
Фен REMINGTON S6700 нагрівається всього за 15 секунд, отже, вам не доведеться чекати. Просто виберіть свою ідеальну температуру з параметрів 150—230 °C на цифровому дисплеї, і насолоджуйтеся стайлінгом.
Довжина пластин приладу 110 мм означає, що ви можете захоплювати великі пасма під час стайлінгу для заощадження часу та зусиль. А закруглений корпус випрямляча робить його ідеальним приладом для вирівнювання волосся й для створення кучерів.
Блокування пластин робить зберігання приладу максимально зручним.
Коли ідете з дому, ви на 100% впевнені у своєму образі, останнє, про що хочеться думати — чи вимкнули ви випрямляч. Ось чому Sleek&Curl має автоматичне вимикання за 60 хвилин.
Прилад також обладнаний 3-метровим обертовим шнуром живлення для повної свободи рухів під час стайлінгу.
| Комплектация | Щипці Термостійкий чохол для зберігання Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.46 кг |
| Вага в упаковці | 0.63 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 33 х 8.8 см |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150-230 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Захист від перегріву |
| Матеріал покриття | Кераміка Титан |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 31 х 8.3 х 3 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.