(0) |
Щипці Remington S9300 Shine Therapy PRO мають потрійну технологію покращення блиску волосся. Удосконалене керамічне покриття, іонізація і професійна система нагрівання працюють разом, щоб забезпечити ідеально гладкі глянсові результати, усунути сплутаність і надати волоссю максимального блиску.
Пластини з покращеним керамічним покриттям створено спеціально для турботи про волосся під час стайлінгу. Мікрокондиціонери з марокканською аргановою олією переносяться на волосся з кожним рух випрямляча, надаючи йому блиску, м'якості й шовковистості.
Фен обладнано функцією іонізації — удвічі більше іонів* поширюється волоссям, від коренів до кінчиків, позбавляючи волосся електризації та сплутаності.
Remington S9300 Shine Therapy PRO також має професійну систему нагрівання для салонної якості укладання. Убудовані датчики нагрівання забезпечують постійну та рівномірну температуру на пластинах під час укладання.
Нагрівається випрямляч максимально швидко — усього за 15 секунд. На цифровому дисплеї можна вибрати один із 9 режимів температур — від 150 до 230 градусів, що дає змогу настроїти прилад під конкретний тип волосся.
3-метровий обертовий шнур випрямляча дає повну свободу дій під час укладання.
* як порівняти зі стандартним випрямлячем Remington
| Комплектация | Щипці для волосся Захисний силіконовий рукав |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.410 кг |
| Вага в упаковці | 0.703 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.6 х 37 х 8.5 см |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150-230 °С |
| Режими та функції | Іонізація Автовимикання Захист від перегріву Кондиціонування |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 х 2.5 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски Горизонтальних локонів Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 3.4 х 27.4 х 2.95 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.