(0) |
Серія приладів для стайлінгу Proluxe створена, щоб забезпечити укладку салонної якості вдома.
Інтелектуальна технологія Optiheat захищає волосся від перегрівання та фіксує укладку протягом дня.
Будьте впевнені у собі завдяки неперевершеній укладці, що пасує вашому стилю життя.
УКЛАДКА ТРИВАЄ 24 ГОДИНИ
За допомогою інтелектуальної технології Optiheat конічна плойка CI9132 Proluxe забезпечує правильний розподіл тепла для формування укладки, яка триватиме протягом 24 годин*.
Більша кількість тепла подається на товсті пасма волосся, ближче до коренів. Менше кількості тепла потрапляє до кінчиків.
РОЗКІШНІ ПРИРОДНІ ХВИЛІ
Великий діаметр плойки Proluxe 32 мм дозволяє створювати природні м’які хвилі вдома.
Завдяки розкішній перламутровій із золотом плойці Proluxe ви отримаєте гарні та довготривалі результати*.
*Укладка триває до 24 годин у лабораторних умовах.
КЕРАМІЧНЕ НЕКОВЗКЕ ПОКРИТТЯ GRIP TECH
Плойка CI9132 має удосконалене керамічне покриття Grip Tech, яке запобігає зісковзуванню волосся, і робить процес укладання легшим і комфортнішим.
ЗАМІННА ГАРАНТІЯ
На прилад діє замінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації продукту на офіційному сайті (упродовж 28 днів з моменту покупки).
ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУР
Плойка має 10 режимів температури — від 120 до 210 °C, які можна вибрати на цифровому дисплеї.
За допомогою спеціально розробленого режиму PRO+ автоматично встановлюється температура 185 °C. Такий режим є оптимальним для дбайливого стайлінгу та стійких результатів.
КОМФОРТ У ДЕТАЛЯХ
Швидкий нагрів за 30 секунд
Нековзке керамічне покриття Grip Tech
Автоматичне відключення через 60 хвилин
Режим щадного стайлінгу PRO+
Чохол для зберігання з термостійкої підкладкою
Салонний обертовий шнур 3 м
| Гарантия | 5 років |
| Вага | 0.475 кг |
| Вага в упаковці | 0.73 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 36.9 х 8.6 см |
| Кількість температурних режимів | 11 |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 120 - 210 °С |
| Режими та функції | Іонізація |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Об'єму Природної хвилі |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 3.9 х 31.8 х 7 см |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.