(0) |
Rotex RHC360-C Magic Brush — це гребінець-випрямляч, який за лічені хвилини навіть неслухняні локони перетворить на акуратну та стильну зачіску. Гребінець має ергономічну ручку, яка зручно розташовується в руці під час укладання. Зберігати прилад можна в підвішеному стані, використовуючи спеціальну петлю в основі ручки.
Електрогребінецьі працює з потужністю 40 Вт. Його нагрівальний елемент має керамічне покриття. У моделі передбачено регулювання температури нагріву, якою ви зможете користуватися залежно від типу та довжини волосся.
Ви зможете встановлювати робочу температуру в діапазоні від 80 до 230 градусів із кроком у 5 градусів. Цифровий дисплей індикації температури, розташований на ручці, підкаже, якої температури досягла робоча поверхня. Зазначимо, що швидкість нагрівання коливається в межах 160 секунд, а отже вам не доведеться довго чекати, коли прилад буде готовий до роботи. Довгий шнур, що обертається, створює комфортні умови під час укладання без обмеження рухів.
| Комплектация | Щітка-випрямляч ROTEX Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.31 кг |
| Вага в упаковці | 0.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Щітки-випрямлячі |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 7 х 5 см |
| Довжина шнура | 193 см |
| Час нагріву | 160 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 80-230 °С |
| Режими та функції | Автоматичний сенсорний контроль |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Немає |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 31.5 x 7.5 x 6.5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.