(0) |
Плойка потрійна Esperanza Hair Curler EBL013 забезпечена трьома нагрівальними елементами зі спеціальним керамічним покриттям, яке гарантує ідеальне нагрівання й завивання волосся, роблячи його гладким і блискучим на тривалий час. На відміну від інших покриттів, керамічне покриття не пошкоджує волосся, а пластини адаптуються до волосся незалежно від його товщини.
| Комплектация | Плойка потрійна Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.35 кг |
| Вага в упаковці | 0.455 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Плойки Стайлери багатофункційні |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 х 36 х 6.5 см |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Діапазон температури нагріву | 200 °С |
| Режими та функції | Захист від перегріву |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Горизонтальних локонів Природної хвилі Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Немає |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 8 х 35 х 5 см |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.