(0) |
Ця фен-щітка BaByliss AS82E допоможе вам зробити бездоганне укладання. Фен-щітка укомплектована двома насадками для додання об'єму вашій зачісці й укладці волосся.
Потужність апарата 800 Вт — дасть змогу вам висушити волосся в процесі укладання.
Дуже проста в застосуванні, ощадить ваш час під час укладання. Ідеально підходить для тих, хто втомився від укладання з допомогою брашингу.
| Комплектация | Фен-щітка Насадки Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.415 кг |
| Вага в упаковці | 0.61 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Фен-щітки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 31.1 х 6.8 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Насадка-гребінець Щітка з натуральною щетиною |
| Довжина шнура | 180 см |
| Режими та функції | Холодне обдування |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Об'єму Природної хвилі |
| Діаметр щітки | 38 мм |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 6 х 28 х 6 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.