(0) |
BaByliss C319E дає змогу створювати розкішні локони в домашніх умовах. Цей пристрій обладнаний чорним пластиковим корпусом і керамічними щипцями, що вирізняються рівномірним нагріванням і здатністю дбайливо доглядати за волоссям. Розроблена відповідно до передових технологій, плойка Pro 180 має температуру на 180 °C, швидке нагрівання й підтримання температури.
Ультрагладке покриття Sublim'touch дбайливо ставиться до волосся, не пошкоджуючи його структуру. Тепер ви можете швидко та легко створити чудові локони як у салоні, які триматимуться дійсно довго.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.25 кг |
| Вага в упаковці | 0.47 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.1 х 35.3 х 5.2 см |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 110-180 °С |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Горизонтальних локонів Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Немає |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.