(0) |
Серія приладів для стайлінгу Proluxe створена, щоб забезпечити укладку салонної якості вдома.
Інтелектуальна технологія Optiheat захищає волосся від перегрівання та фіксує укладку протягом дня.
Будьте впевнені у собі завдяки неперевершеній укладці, що пасує вашому стилю життя.
УКЛАДКА ТРИВАЄ 24 ГОДИНИ
Бігуді H9100 з преміальної лінійки Proluxe дозволяють швидко і з легкістю створювати розкішні локони. Красиві і об'ємні зачіски зберігаються весь день*, завдяки технології подвійного нагріву Dual Heat, яка забезпечує нагрів бігуді і затиску - для створення прекрасно сформованих локонів всього за 5 хвилин.
*Укладка триває 24 години у лабораторних умовах.
ЗАМІННА ГАРАНТІЯ
На прилад діє замінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації продукту на офіційному сайті (упродовж 28 днів з моменту покупки).
БІГУДІ З ОКСАМИТОВИМ ПОКРИТТЯМ
До комплекту входять 20 оксамитових бігуді: 8 бігуді середнього розміру (діаметром 25 мм) і 12 бігуді великого розміру (32 мм).
До бігуді йдуть 20 зажимів, що спеціально розроблені для запобігання заломів волосся, щоб створювати розкішні та об’ємні укладки.
НЕКОВЗКЕ ПОКРИТТЯ GRIP TECH
Кожен бігуді має спеціальне нековзке покриття Grip Tech, щоб забезпечити точний стайлінг без «сповзання» локонів.
ШВИЙДКИЙ НАГРІВ
Бігуді нагріваються за 90 секунд і створюють розкішну укладку за 5 хвилин. Ви можете снідати чи займатись іншою ранковою рутиною, доки бігуді працюватимуть за вас.
| Комплектация | Бігуді 8 середніх (25 мм) Бігуді 12 великих (32 мм) Бокс для зберігання Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.42 кг |
| Вага в упаковці | 1.67 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Бігуді |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.3х13.3х18.7 см |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 90 сек |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Матеріал покриття | Оксамит |
| Для створення | Горизонтальних локонів Об'єму Природної хвилі Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 27х12.6х17.3 см |
| Діаметр бігуді | 25/32 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.