(0) |
Конічна форма основи щипців для отримання гарних локонів, удосконалена кераміка з перловим покриттям — це увосьмеро більш гладке ковзання та довговічність. Дорогоцінна сила перлів додасть пружності вашим чудовим локонам.
Унікальне керамічне покриття Remington Advanced Ceramic Ultimate з блиском Real Pearl Shimmer містить у 15 разів більше кераміки, ніж звичайне керамічне покриття, яке робить його на 85% міцнішим. Це означає, що пластини залишаються як новенькі понад 5 років.
Стайлер Remington Ci95 стане вашим особистим перукарем і незмінним супутником. Удосконалене керамічне покриття з красивим перламутровим сяйвом має унікальні властивості, завдяки яким пасмо волосся рівномірно нагрівається по всій довжині, безперешкодно ковзає поверхнею стайлера, не склеюється і довго зберігає свою форму після укладання. Спеціальний склад покриття повністю виключає пригорання волосся, воно не електризується й не травмується під час укладання на будь-який косметичний засіб.
Remington Ci95 нагрівається практично моментально, водночас у Вас є можливість регулювати температуру нагрівання за допомогою мініатюрного цифрового дисплея. Ненагрівальний наконечник робить користування пристроєм зручним і безпечним. Якщо Ви забудете вимкнути Remington Ci95 Pearl Wand з мережі, це не має бути приводом для вашого занепокоєння: за годину він вимкнеться автоматично.
Стайлер легкий, компактний і комплектується термостійким чохлом, куди його можна покласти відразу після використання. Крім того, Remington Ci95 адаптований до напруги електромереж у всьому світі та стане надійним попутником у будь-якій подорожі, професійно та швидко укладаючи Ваше волосся красивими м'якими хвилями. З Ремінгтон Ci 95 Ви завжди будете в повному порядку.
| Комплектация | термостійкий чохол |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Електронне |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 130-210 °С |
| Режими та функції | Автовимикання |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Горизонтальних локонів Природної хвилі Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 13x37x6.6 см |
| Діаметр щипців | 13-25 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.