(0) |
Ідеально рівні блискучі локони всього за кілька хвилин разом із випрямлячем ST298E від BaByliss. Для безпечної експлуатації щипці для волосся обладнані функцією автоматичного вимкнення. Якщо тривалість безперервної роботи досягне 72 хвилин, прилад автоматично вимкнеться. Під час і після завершення роботи приладу можна використовувати термостійкий килимок, який входить до комплекту.
| Комплектация | Щипці для волосся Термостійкий килимок Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага в упаковці | 0.87 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 32.5 х 9 см |
| Кількість температурних режимів | 13 |
| Довжина шнура | 300 см |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 170 - 235 °С |
| Режими та функції | Автовимикання |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 х 2.4 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Індикація нагріву | Немає |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 3 х 32 х 3 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.