(0) |
Передова технологія об'єднала традиційне керамічне покриття із сяйвом перлів, щоб створити чудовий випрямляч S9500 від Remington, що як ніколи підходить для вашого волосся!
Комфорт вибору температури
Виберіть оптимально комфортну температуру з діапазону 150-235 °C.
Висока швидкість нагрівання
Випрямляч готовий до роботи вже за 10 секунд після ввімкнення. Тільки увімкніть його, і він уже готовий слугувати вашому волоссю!
Плавальні пластини з удосконаленою керамікою і перловим покриттям подарують вашому волоссю перлове сяйво. Пластини ковзають волоссям, дбайливо випрямляють його. Тільки легке гладке волосся екстракласу.
Для тривалого ефекту
Унікальне керамічне покриття Remington Advanced Ceramic Ultimate з блиском Real Pearl Shimmer містить у 15 разів більше кераміки, ніж звичайне керамічне покриття, яке робить його на 85% потужнішим. Це означає, що пластини залишаються як новенькі понад 5 років експлуатації.
Швидке нагрівання до будь-якої, обраної за допомогою РК-дисплея, температури. Можливість блокування нагрівання, що запобігає випадковій зміні температурного режиму, і довгий обертальний шнур забезпечують простоту використання S9500.
| Комплектация | Термостійка сумка |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 10 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150-235 °С |
| Режими та функції | Автовимикання |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 x 2.5 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 16.2 x 34.6 x 8.8 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.