(0) |
Щипці для волосся REMINGTON S8598 Keratin Protect забезпечено запатентованим інноваційним сенсором від перегріву, який оптимально налаштовує температуру для захисту вашого волосся. Також ви можете обрати режим стайлінгу який до вподоби саме вам, адже прилад має 5 налаштувань температури від 160 до 230°С та цифровий дисплей для простоти налаштування . Цей інноваційний випрямляч нагрівається всього за 15 секунд, а також має подовжені плаваючі пластини для забезпечення рівномірного тиску на волосся та зручності стайлінгу.
Пластини випрямляча мають керамічне покриття, яке містить мигдалеву олію та Кератин , які забезпечують силу та красу вашого волосся, роблячи його сяючим та здоровим на вигляд.
Випрямляч також забезпечено салонним шнуром, довжиною 3 метри для зручного використання. У комплекті приладу є розкішний термостійкий чохол для зберігання чи подорожей.
Цей стильний випрямляч виконаний у срібному кольорі з акцентами рожевого золота неодмінно посяде гідне місце серед ваших улюблених приладів для укладки.
СИЛА ТА КРАСА ВАШОГО ВОЛОССЯ
Пластини випрямляча мають керамічне покриття, яке насичене мигдалевою олією та Кератином , які забезпечують силу та красу вашого волосся, роблячи його сяючим та здоровим. Можна обрати режим стайлінгу який до вподоби саме вам, адже випрямляч має 5 налаштувань температури від 160 до 230°С та цифровий дисплей для простоти налаштування.
3X БІЛЬШЕ ЗАХИСТУ ВІД ТЕПЛА
Розумний випрямляч Keratin Protect забезпечено запатентованим інноваційним датчиком від перегріву, який перевіряє стан вашого волосся під час укладки і оптимально налаштовує температуру для його захисту.
| Комплектация | Щипці для волосся Термостійкий чохол для зберігання Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.57 кг |
| Вага в упаковці | 0.83 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37x8.6x15.5 см |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 160-230 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Автоматичний сенсорний контроль |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11х2.5 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 27x3.2x3.9 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.