(0) |
Приготуйтеся до стильного і тривалого укладання за допомогою професійного випрямляча S9100 від Remington!
Модель потужністю 52 Вт призначена для роботи в температурному діапазоні від 150 до 230 °C, обладнана 10 температурними режимами та має час нагрівання 15 секунд.
Інтелектуальна технологія OPTIheat зберігає й підтримує потрібну температуру нагрівання, завдяки чому фіксація укладання збережеться набагато довше, залишаючи ваше волосся здоровим.
Так само випрямляч PROluxe Straightener має нові керамічні пластини "ultimate glide", що гарантує уп'ятеро гладший результат випрямлення, порівнюючи із звичайними керамічними пластинами.
Випрямляч обладнаний особливим режимом PRO+, він встановлює оптимальну температуру нагрівання керамічних пластин до 185 °C, допомагаючи створити блискучу укладку, яка збережеться довше та не зашкодить волоссю. Водночас максимальна температура нагрівання пластин — 230 °C. Цей диво-випрямляч дасть змогу вам вибрати один із дев'яти температурних режимів, який підходить для бажаного стилю укладання й типу вашого волосся.
Також, ви можете вибрати один із дев'яти температурних режимів, який підходить для бажаного стилю укладання й типу вашого волосся.
Цей розкішний випрямляч з акцентами рожевого золота подарує вам не тільки ідеальне та стійке укладання, але й естетичне задоволення від його використання!
| Комплектация | Щипці Чохол для щипців Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років |
| Вага | 0.51 кг |
| Вага в упаковці | 0.76 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 36.9 х 8.6 см |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150 - 230 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Кондиціонування |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 х 2.5 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 3.1 х 28.1 х 3.8 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.