(0) |
Remington — всесвітньо відомий американський бренд побутової техніки для чоловіків і жінок. З 1937 року Remington створює прилади для догляду за волоссям і тілом, щоб ви завжди відчували впевненість у своїй красі.
Повітряний стайлер HYDRAluxe — це ваш ідеальний помічник для укладання неслухняних кінчиків, надання форми й об'єму волоссю. Тепер створити стильну розкішну укладку просто та швидко.
Спеціальне встановлення температури Hydracare дає змогу сушити й укладати волосся за нижчої температури, а основа з керамічним покриттям Moisture Lock допомагає зберегти ідеальний баланс вологи у волоссі. Таке покриття ефективніше переносить кондиціонувальні мікрочастинки з кожним рухом приладу по волоссю.
Комбінована щетина стайлера підіймає волосся, а овальна форма дає змогу зробити укладку від коренів, створюючи приголомшливий об'єм. Потужність AS8901 1200 Вт забезпечує сильний повітряний потік, який дає змогу домагатися професійних результатів укладання.
Крім того, прилад обладнаний функцією іонізації, яка забезпечить вам ідеальну укладку без електризації та сплутування волосся.
Стайлер має 3 параметри температури та 2 швидкості, з ними ви зможете настроїти прилад саме під ваш тип волосся.
На прилад діє обмінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації приладу на сайті (впродовж 28 днів із моменту купівлі).
| Комплектация | Фен-щітка Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.366 кг |
| Вага в упаковці | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Фен-щітки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.6 х 34.2 х 10.1 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Режими та функції | Іонізація Захист від перегріву Холодне обдування |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Горизонтальних локонів Об'єму |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Діаметр щітки | 70 мм |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 27 х 5.4 х 5.3 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.