(0) |
Плойка для завивання волосся MG-703 — прекрасний помічник, за допомогою якого можна зробити веселі, пустотливі, сексуальні та пружні кучерики. Ви можете безмежно експериментувати, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, має гарний вигляд, є красивою та доречною. Щадна двошарова керамічна поверхня нагрівається швидко та рівномірно, а тому набагато дбайливіше впливає на поверхню вашого волосся й гарантує гладке ковзання без тертя. Потужність приладу — 30 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. Завдяки конічній формі плойки (Ø 13-19 мм) можна моделювати локони та хвилі різного типів: від тугих завитків до великих кучерів, природних локонів і хвиль. Швидко, просто й без сплутування. Надайте об'єму своєму волоссю, створюючи різні кучері та локони.
Нагрівання до 200 °C дає змогу укласти навіть густе волосся, мінімізуючи пошкодження волосся. Індикатор готовності до роботи — значок температури перестає блимати, коли щипці для завивки нагрілися й готові до використання. Підставка надає додаткової зручності під час використання. Адже коли вона є, рука автоматично кладе на неї плойку, не доводиться шукати місце, куди її покласти. Час роботи плойки на волоссі обмежено отриманням бажаного локона, а не тим, куди її поставити.
| Комплектация | Плойка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.24 кг |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 38 х 8 см |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 170 см |
| Час нагріву | 300 сек |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 8 х 32 х 4 см |
| Діаметр щипців | 13 - 19 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 128 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 740 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 570 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.