(0) |
Створюйте стійку укладку з локонами за допомогою набору термобігуді H5670 від Remington!
З ними ваші локони зберігаються довше, а волосся піддається меншому впливу тепла, іонне кондиціювання запобіжить сплутуванню волосся. Бархатиста основа бігуді сприяє впевненому накручуванню пасма та дбайливому ставленню до тонкого волосся.
Термобігуді від Remington обладнані унікальною восковою серцевиною, яка дає змогу довше утримувати тепло та забезпечувати більш тривалу укладку.
| Комплектация | Бігуді: 8 х 36 мм 4 х 41 мм 12 затискачів 12 шпильок Коробка для підігрівання та зберігання |
| Гарантия | 36 місяців |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.31 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Бігуді |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.1 х 17.6 х 14.6 см см |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 600 сек |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| Режими та функції | Іонізація Кондиціонування |
| Матеріал покриття | Велюр |
| Для створення | Об'єму Природної хвилі |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 23.9 х 16.4 х 13.8 см |
| Діаметр бігуді | 36, 41 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.