(0) |
Усі люблять блискуче, гладке волосся, особливо коли воно випромінює здоров'я і красу. Новий вирівнювач Shine Therapy піклується про ваші локони, а його екстраширокі пластини ідеально підходять для густого або довгого волосся.
Удосконалене керамічне покриття містить мікрокондиціонери з аргановою олією і вітаміном Е. Коли пластини нагріваються, мікрокондиціонери переносяться на ваше волосся під час кожного проходу. Завдяки цьому ваше волосся сяятиме здоров'ям і красою.
Нові екстраширокі пластини приладу допоможуть вам захоплювати більше волосся з кожним проходом і впоратися із найгустішим та найнеслухнянішим волоссям якнайшвидше. Плавальні пластини забезпечують рівномірний тиск пари та гарячої води на волоссі.
10 різних температурних режимів, у діапазоні від 150 до 235 °C, дадуть змогу налаштувати нагрівання відповідно до вашого типу волосся. Нагрівається вирівнювач усього за 15 секунд, і вам не потрібно довго чекати.
| Комплектация | Щипці для волосся Термостійкий чохол Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.69 кг |
| Вага в упаковці | 0.53 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.6 x 15.5 x 6.6 см |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Довжина шнура | 250 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150-235 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Захист від перегріву |
| Розміри пластин (ДхШ) | 11 x 5.1 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 31.5 x 5.5 x 3.7 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.