(0) |
Випрямляч Remington Wet2Straight стане обов'язковим приладом у вашій колекції для укладання волосся. Випрямляч допоможе оптимізувати догляд за волоссям, заощаджуючи дорогоцінний час і скорочуючи ваші зусилля на щоденний стайлінг.
Розроблений спеціально для використання на вологому волоссі, він дасть повну свободу у випрямленні волосся відразу після душу, без попереднього сушіння волосся феном. Подвійний ефект застосування (сушіння + випрямлення) гарантує до 86 % швидший результат догляду за волоссям.
Відразу після того, як ви помили волосся, злегка просушіть його рушником і почніть користуватися випрямлячем. Спеціальна конструкція випрямляча складається з отворів, які виводять зайву вологу під час стайлінгу від коренів до кінчиків волосся. У такий спосіб, ви одночасно сушите і випрямляєте волосся.
Довгі плавальні пластини 110 мм забезпечують рівномірний тиск на всі частини пасма, забезпечуючи професійний результат стайлінгу, а швидке розігрівання пластин гарантує економію часу.
Для досягнення оптимальних результатів на вологому волоссі встановіть високу температуру (приблизно 200 °C), залежно від типу волосся. Функція турбонагрівання дає додаткове нагрівання, коли це необхідно, що ідеально підходить для товстого або кучерявого волосся й допомагає довше зберегти укладку.
Вдосконалені керамічні пластини
Випрямляч Remington Wet2Straight має пластини, виготовлені з удосконаленої кераміки з мікрокондиціонерами, які під час нагрівання передаються структурі волосини, запобігаючи сплутуванню. Крім того, ваша укладка довше залишається гладкою. Ця особливість також покращує структуру волосся завдяки тому, що зберігає його природну вологу.
| Комплектация | Щипці для волосся Термозахисний чохол Iнструкцiя |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.38 кг |
| Вага в упаковці | 0.58 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Випрямлячі волосся |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.4 х 35.6 х 6.6 см |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Час нагріву | 15 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 140-230 °С |
| Режими та функції | Автовимикання |
| Розміри пластин (ДхШ) | 110 х 25 см |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 3.1 х 27.72 х 4.1 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 253 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 476 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 270 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.