(0) |
Remington — всесвітньо відомий американський бренд побутової техніки для чоловіків і жінок. З 1937 року Remington створює прилади для догляду за волоссям і тілом, щоб ви завжди відчували впевненість у своїй красі.
Потрійна плойка 4-в-1 PROluxe — це трендовий прилад, здатний створити 4 оригінальні сучасні укладки з надзвичайною легкістю. Простий у використанні перемикач дає вам можливість регулювати глибину основи плойки, настроюючи її в такий спосіб для створення незакінчених хвиль з ефектом розшарпаності; легких русалчиних хвиль; середніх пляжних хвиль; чітко окреслених хвиль. Всього один прилад дає вам таке розмаїття стилів, дивуйте приголомшливими укладками щодня!
Керамічне нековзне покриття плойки й інтелектуальна технологія OPTIheat забезпечують нагрів там, де це необхідно для стійких укладок на 24 години. Тепер ви зможете мати вигляд та почуватися чудово з ранку до ночі.
Крім того, прилад обладнаний 5 параметрами температури до 210 °C, а також настроюванням PRO+, яке встановлює оптимальну температуру нагрівання 185 °C. Що робить прилад універсальним помічником кожної, адже з ним ви зможете вибрати значення, які відповідатимуть саме вашому типу волосся. А функція блокування температури додасть вам впевненості під час укладання.
Плойка також має поворотний 3-метровий шнур, який дає вам повну свободу дій під час укладання.
На прилад діє обмінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації приладу на сайті (впродовж 28 днів із моменту купівлі).
| Комплектация | Плойка Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.622 кг |
| Вага в упаковці | 0.858 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Плойки |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.2 х 37 х 8.7 см |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Довжина шнура | 300 см |
| Час нагріву | 30 сек |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Діапазон температури нагріву | 150-210 °С |
| Режими та функції | Автовимикання Захист від перегріву |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Для створення | Горизонтальних локонів Об'єму Природної хвилі Спіральних (вертикальних) локонів |
| Термоізольований наконечник | Є |
| Індикація нагріву | LED |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 36.6 х 7 х 6 см |
| Діаметр щипців | 15.6 мм |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Стайлер PHILIPS BHS742/00 серії 7000 4 369 грн.
Стайлер PHILIPS BHS752/00 серії 7000 3 861 грн.
Фен-щітка для волосся 4в1 Concept KF1325 TITAN CARE 1 279 грн.
Випрямляч для волосся Rowenta Optiliss + SF3320F0 1 578 грн.
Щітка-випрямляч для волосся Ionic Infrared Boost Concept VH6040 ELITE 3 445 грн.